В науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» 22 квітня відбулася ювілейна Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття»

Організатори конференції Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», факультет Біотехнології та біотехніки, Інститут клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України.

Робота конференції проводилась у  секціях:

–          Промислова, харчова, сільськогосподарська та медична біотехнологія;

–          Магнітні технології в біотехнології та медицині. Біоінформаційні дослідження;

–          Екологічна біотехнологія та біоенергетика. Відновлювальні джерела енергії;

–          Біотехніка

На конференції  виступили декан факультету біотехнології та біотехніки Дуган О. М., директор Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України Кучук М. В.

В пленарному засіданні взяли участь професор кафедри молекулярної біотехнології НТУУ «КПІ» Горобець С. В. з доповіддю «Біогенний наномагнетизм» та завідуючий відділу Інституту мікробіології та вірусології ім. Д. К. Заболотного НАНУ Таширев О.Б. з доповіддю на тему «Біотехнологія: три види енергоносіїв з екологічно небезпечних відходів». Також на пленарному засіданні виступили представники фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм», які розповіли про цінності, роботу корпорації та можливості стажування для студентів і випускників.

Всього в роботі конференції взяли участь 325 учасників із 29 установ Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Особливу подяку висловлюємо представнику корпорації «Юрія-Фарм» Чикалу Максиму Олеговичу за допомогу в забезпеченні учасників конференції цінними подарунками за найкращі доповіді.

Матеріали конференції в електронному вигляді