30 жовтня 2019 р. відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри з представниками роботодавців – підприємством ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР».

Фахівці підприємства розказали про загальну структуру підприємства, а також основні департаменти, які пропонують стажування та подальше працевлаштування студентам кафедри. Серед таких – департамент наукових досліджень та розробок продукції, а також виробничі підрозділи.

В рамках укладеного договору про співпрацю з ПрАТ «ІНДАР» студенти кафедри мають змогу пройти практику на підприємстві та долучитися до програм стажування та інших пропозицій роботодавця.

Дякуємо ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР» за співпрацю, а також за цікаву та змістовну презентацію!