З 3 по 7 квітня у Мінську пройшов СТЕНД (Студенческий турнир естественно-научных дисциплин). КПІ ім. Ігоря Сікорського представляла збірна команда ХТФ і ФБТ, серед учасників якої – студентка 3 курсу Зирянова Дарія і студентки 4 курсу Коршевнюк Марина та Тимошенко Єлизавета.

Y0R26a1_sLg

СТЕНД– міждисциплінарне командне змагання із розв’язання прикладних наукових завдань серед студентів та магістрантів з хімії, фізики та біології. Турнір проводиться з метою викликати науково-пізнавальну активність учнів, створити позитивну мотивацію до вивчення навчального предмета і майбутньої професійної діяльності, ознайомити учасників турніру з методологією наукової діяльності, розвинути здібності роботи з науковою інформацією.

Протистояння проходило у формі наукових боїв, де кожен з конкурентів проявив себе у ролі доповідача, опонента та наглядача.

glLTuooVWBA

Серед 16 команд-учасниць команда «Амальгама» посіла почесне 3 місце, за що отримала дипломи третього ступеня та практичні подарунки від партнерів проекту.

ogYuxnF_GUo

Участь у таких проектах розвиває впевненість у собі, сприяє оволодіванню ораторським мистецтвом і виховує активну позицію стосовно актуальних питань сучасної науки.