Кафедра промислової біотехнології та біофармації

КПІ ім. Ігоря Сікорського факультет біотехнології і біотехніки

Month: Ӧ 2020

Всеукраїнська олімпіада з біології для абітурієнтів

Всеукраїнська олімпіада з біології для абітурієнтів 

(Олімпіада проходить кожен рік і дає можливість абітурієнтам отримати додаткові бали)

Важливі дати

Реєстрація на олімпіаду ( посилання на реєстраційну форму : https://docs.google.com/forms/d/1FxuMr3F7IyIkMzHHjRROTxF7YiwyZXeFBVeJEVDvN3U/edit)   28.02.2020 до 18:00
І етап (заочний): з 01.03.2020 р. до 15.03.2020р

ІІ етап (очний): 25.04.2020

До участі в очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів за результатами заочного туру Олімпіади.

Правила проведення  заочного етапу  олімпіади

  • Для участі в  І етапі  олімпіади потрібно 28.02. 2020 до 18:00  заповнити анкету учасника І заочного етапу. Взяти участь у олімпіаді можуть учні випускного класу та випускники.
  • Всі зареєстровані учасники 1 березня отримають комплект завдань ,які потрібно виконати і надіслати до 15 .03.2020 до 22:00 в електронному вигляді. Максимальна кількість балів за виконані завдання – 100 балів. Готову роботу надсилати на електронну адресу bioolimpkpi2020@gmail.com.
  • Результати роботи будуть представлені на даному сайті з 05.04.2020. Переможці  заочного етапу олімпіади ( які наберуть більше 75 балів), отримають запрошення на 2 тур Олімпіади  на свою  електронну  адресу.

Правила проведення очного туру олімпіади

  •        До 10.04.2020 кожному учаснику потрібно заповнити анкету учасника очного туру.  Дані з анкети будуть використані для виготовлення сертифікатів про додаткові бали до ЗНО з біології.
  •        Початок реєстрації учасників очного туру 25.04.2020 о 9:00.
  •        При реєстрації необхідно буде пред’явити паспорт (або документ, що його замінює).
  •        Початок написання олімпіадної роботи 25.04.2020 о 10:00.
  •      Кожен учасник повинен мати при собі ручку.
  •      На розв’язання завдань Олімпіади відводиться 3 години.
  •     Використання калькуляторів, телефонів, інших технічних засобів та літератури заборонено.
Увага! Попередні результати очного туру.

Апеляції стосовно результатів очного туру можна подавати до _____ на електронну пошту bioolimpkpi2020@gmail.com.

Тема листа-апеляції має бути “Апеляція Очного туру”. Перший рядок в листі-апеляції має містити лише Ваші Прізвище та Ім’я. Далі в листі потрібно вказати номери завдань, з оцінюванням яких Ви не згодні, та коротку (до трьох рядків) аргументацію по кожному з них. 

Апеляційна комісія розгляне Ваші звернення та надішле відповідь електронною поштою.

Тренінг «Farmak_lab» на ПАТ «Фармак»

13  грудня 2019 року на ПАТ «Фармак» пройшов тренінг «Farmak_lab» для студентів закладів вищої освіти, в рамках якого проводилися екскурсія та лекції провідних фахівців підприємства.

За запрошенням підприємства студенти 4 курсу кафедри разом з викладачем доц. Яловенко Оленою Ігорівною прийняли участь у тренінгу – ознайомилися із виробничим процесом окремих лікарських форм та  прослухали лекцію фахівця ПАТ «Фармак» на тему «Попередження і контроль забруднень у фармацевтичному виробництві».

 

VII міжнародна науково-практична конференція Школа молодого науковця «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво»

21 листопада 2019 року на підприємстві ПАТ «Фармак» відбулася VII міжнародна науково-практична конференція Школа молодого науковця «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво».

Студенти 4 курсу кафедри Тетяна Рижкова та Дарина Шевченко прийняли участь у конференції з постерною доповіддю «Аpplication of microbial proteases іn cosmetics and pharmaceuticals».

Дякуємо ПАТ «Фармак» за нагоду представити напрямки наукових досліджень студентів кафедри та цікавий і чудово організований захід!

Зустріч студентів та викладачів кафедри з представниками роботодавців – підприємством ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР»

30 жовтня 2019 р. відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри з представниками роботодавців – підприємством ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР».

Фахівці підприємства розказали про загальну структуру підприємства, а також основні департаменти, які пропонують стажування та подальше працевлаштування студентам кафедри. Серед таких – департамент наукових досліджень та розробок продукції, а також виробничі підрозділи.

В рамках укладеного договору про співпрацю з ПрАТ «ІНДАР» студенти кафедри мають змогу пройти практику на підприємстві та долучитися до програм стажування та інших пропозицій роботодавця.

Дякуємо ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР» за співпрацю, а також за цікаву та змістовну презентацію!

Науковий семінар за участю фахівця в галузі досліджень раку, клітинної біології та нейробіології Панова Олександра Васильовича

29 жовтня 2019 р. відбувся науковий семінар за участю фахівця в галузі досліджень раку, клітинної біології та нейробіології Панова Олександра Васильовича (м. Остін, США), у якому прийняли участь викладачі та студенти кафедри.

Пановим О.В. була представлена доповідь на тему «Зв’язок енергетичного забезпечення і функціонування органів, роль в цьому процесі енергетичних станцій клітин – мітохондрій»

Основні питання, що були розглянуті та обговорені:

1) Роль мітохондрій в еволюції тваринного і рослинного царств (світу);

2) Функціональна взаємодія між органами і мітохондріями;

3) Енергізація мітохондрій і типи метаболізму;

4) Радикали кисню і старіння.

 

Дякуємо Олександру Васильовичу за цікаву доповідь та дискусію!