Група китайських студентів та викладачів Школи природничих наук Базового Університету Хуайінь (Huaiyin Normal University, м. Хуайінь, Китай) впродовж двох тижнів у листопаді 2020 року проходила онлайн-стажування на кафедрі промислової біотехнології. 

Цей тренінг проводився у рамках Угоди про співробітництво між Базовим Університетом Хуайінь та Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” від 7 серпня 2018 року та додаткової угоди.

Для китайських студентів було проведено два курси лекції в рамках тематики профільних фахових дисциплін та наукових напрямків кафедри – «Plant Cell and Tissue Culture as a Tool in Biotechnology», «Environmental and Applied Microbiology», а також – відео-екскурсії університетом та Києвом. 

Ми раді були зустрічі зі студентами та викладачами Школи природничих наук, де у 2019 році побували на стажуванні студенти та викладачі кафедри промислової біотехнології, які згадують з вдячністю перебування в Університеті м. Хуайінь!