Вступ на 5 курс спеціальності проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті приймальної комісії університету або за посиланням Положення про прийом на навчання

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня,  другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Програми вступних випробувань:


Графік прийому документів

Графік іспитів та консультацій


Результати вступної кампанії 2017 року.

Результати вступних випробувань на освітню програму магістерської підготовки спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» по спеціалізації «Промислова біотехнологія»

№ п\п Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників Комплексне фахове Іноземна мова
1 Байталюк Юлія Сергіївна 4,0 3,0
2 Бесп’ятова Анастасія Олександрівна 4,0 4,0
3 Бідюк Вікторія Олександрівна 4,5 4,5
4 Буренко Ілона Олегівна 4,0 4,0
5 Бучковський Владислав Русланович 3,5 4,5
6 Волочай Жанна Григорівна 3,5 4,0
7 Деревянко Юлія Сергіївна 5,0 4,0
8 Єрьоміна Анастасія Олексіївна 4,0 4,5
9 Ілюсенко Єлизавета Євгеніївна 3,5 4,0
10 Карпова Юлія Олександрівна 3,5 5,0
11 Касян Тетяна Ярославівна 4,5 4,5
12 Комаров Дмитро Андрійович 4,5 3,5
13 Мардар Єлизавета Пилипівна 3,0 3,0
14 Мельник Катерина Вячеславівна 3,0 4,0
15 Потьомкіна Віра Олександрівна 5,0 4,5
16 Протас Тетяна Богданівна 4,5 4,5
17 Равлюк Анжеліка Василівна 5,0 4,0
18 Сироїд Олена Олегівна 4,5 3,5
19 Степанюк Богдан Леонідович 3,0 3,5
20 Столярчук Анастасія Олегівна 4,5 4,0
21 Терзі Артем Юрійович 3,5 3,0
22 Цвєтков Іван Вікторович 3,0 3,5