Кафедра промислової біотехнології та біофармації

КПІ ім. Ігоря Сікорського факультет біотехнології і біотехніки

Date: 21, 04, 2017

Відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття»

21 квітня 2017 р. відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття».

При роботі  секції “Промислова, харчова, сільськогосподарська, фармацевтична та медична біотехнологія ” були заслухані наступні доповіді:

1. Детекція генетично модифікованої сировини у харчових продуктах
2.
Вивчення антимікробних властивостей розробленого функціонального кисломолочного напою тану
3.
Камишнікова В.О. Вивчення номенклатури і затребуваності лікарських препаратів супозиторіїв для подальших наукових досліджень
4.
Шеремет М.П. Практичне застосування препаратів з бактеріофагами
5. Жук І.В. Індукування захисних реакцій пшениці озимої збудника септоріозу за допомогою біотичних еліситорів
6.
Карпеко Відбір швидкоростучих штамів базидієвих грибів роду Trametes на середовищах з вторинної молочної сировини

Комісія секції місця між учасниками розподілила наступним чином:

Диплом І ступеня – Карпеко  К.М. (КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Диплом ІІ ступеня – Соловйова А.В.  (Національний фармацевтичний університет)

Диплом ІІІ ступеня – Тягунова Т.В.  (Київський Палац дітей та юнацтва)

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо Карпеко К.М. з І місцем на ХІ Всеукраїнській конференції

21 квітня 2017 р. відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття» (для студентів, аспірантів і молодих учених).

VHT6L-3QdLwНашу кафедру у секції «Промислова, харчова, сільськогосподарська, фармацевтична та медична біотехнологія» представляла Карпеко Катерина, студентка – магістр 5 курсу, з доповіддю “Відбір швидкоростучих штамів базидієвих грибів роду Trametes на середовищах з вторинної молочної сировини”.

За чудову доповідь, якісно представлені результати роботи, наукову цінність та практичну значимість представлених результатів Карпеко Катерина нагороджена дипломом І ступеня.

wEUZ9svY4jc     aCm61Do778w

ВІТАЄМО!!!